Kalıp Tasarımı ve İmalatı

'15 yıllık sektör tecrübemiz ile çözüm üretiyoruz'

Hakkımızda

Hakkımızda;

Ekvator Pres Kalıp Yedek Parça Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 2014 yılında Ekrem Asker tarafından kurulmuştur. 

Kendi alanında uzman ekibimiz ile prograsif kesme-sıvama kalıp tasarım ve imalatı, plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve imalatı, pres baskı ve plastik enjeksiyon baskı konularında sonuç odaklı çalışmaktadır. 10 tondan 160 tona kadar eksantrik pres, 200 tondan 320 tona kadar plastik enjeksiyon parkuru bulunmaktadır.  Profesyonel olarak otomotiv, hırdavat, elektrik-elektronik, inşaat ekipmanları, bahçe ekipmanları üretimi yapmaktadır.  

Ekvator Pres olarak müşterilerimizin katma değerli projeler kazanmasına, bu projeleri başarılı bir şekilde yürütebilmesine yol göstermek ve yardımcı olmaktır. Bu nedenle hizmetlerimizin tasarım ve imalat ile sınırlı kalmayarak proje koordinasyonuna destek verilmesi şeklinde de tanımlanabilir. 

Uzmanlığımız ağırlıklı olarak pres baskı ürünleri ve kalıpları, plastik enjeksiyon ürünleri ve kalıpları üzerinedir. Tasarlamış olduğumuz ürünlerin veya müşteri ürünlerinin seri imalatı hizmetlerimizin bir parçasıdır. 

Kendi sektörümüzde güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikamız bu doğrultuda düzenlenmiştir. 

Ekvator pres olarak temel ilkemiz yüksek kalite ve müşteri memnuniyetidir.

 

Okunma 8222 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 19 Kasım 2018 12:43
Bu kategoriden diğerleri: Vizyonumuz »